naar boven
De grootste tafeltennisvereniging
van Schiedam en omstreken
Zoeken...
Home
Vereniging
Bestuur
Historie
Training
Competitie
Teamindeling
Speeldata
Uitslagen
Toernooien
Lid worden
Nieuws
Contact
Teamindeling
De teamindeling voor dit seizoen is als volgt:
Contact
TTV Scyedam
Dr Kuyperlaan 4
3118 RR Schiedam
010-4730101
info@ttvscyedam.nl
Teamindeling jeugd
Aanvang competitie
Voorjaar 2024
Thuiswedstrijden
Alle Regio west op zaterdag (aanvang 10.30 uur).
Landelijk (aanvang 15.00 uur)
Team 1
Landelijk B Poule A
K. Sels (Kay)
O. Kondu (Önder)
J.A. Erich (Jarnelo)
L.A. Medrano Prado (Luciano)
Team 2
1e klasse Poule B
G.R. Kaersenhout (Gaudi)
R. Velic (Ridvan)
E. Ersoy (Emir)
Team 3
2e klasse Poule A
E. Kondu (Eren)
D. Hageraats (Dean)
N. de Jong (Nina)
K. Scholtes (Kenai)
Team 4
4e klasse Poule A
S.R. de Jong (Steven)
F. el Issati (Farouq)
I. Quinlan (Ian)
H.R. Altay (Rozerin) res.
B.D. Westerkamp (Ben)
Team 5
Jeugdstarters Duo pup B
Poule B
U. Yardimsever (Üveys)
A.T. Bui (Tu)
Team 6
Jeugdstarters Duo pup C Poule A
E. Metin (Ersan)
J.M. Sodiko (Jazz)
N. van Velsen (Nathan)
Teamindeling senioren
Aanvang competitie
Voorjaar 2024
Heren 1
1e divisie - Poule B
(zaterdag 15.00 uur)
T. Baart (Thomas)
M. van der Heide (Martijn)
E.A. ten Hoope (Edwin)
G. Vicario (Gabriele)
D. Pava (Daniel)
D. Dimitrov (Denis)
Heren 2
3e divisie Poule G
(zaterdag 15.00 uur)
C.T.L. de Koning (Kees)
R. Hoogendijk (Rob)
B.H.M. Platzbeecker (Bart)
S. Pieters (Stephan)
D. Snoek (Daniel)
D. Dubenko (Daria)
Heren 3
5e klasse - Poule B
(maandag 20.15 uur)
G. Groenheide (Bert)
M.J. Bronscheer (Martin)
R.C. Slegtenhorst (Rob)
K. Boshoven (Klaas)
A. Awad (Abdelkadir)
Teamindeling senioren duo
Aanvang competitie
Voorjaar 2024
Duo 1
Ere-klasse - Poule A
(donderdag 20.15 uur)
M. Oppenheim (Max)
J.R. Bernat (Jarno)
J.A. Czarny (Jakub)
Duo 2
1e klasse - Poule B
(donderdag 20.15 uur)
R. Hoogendijk (Rob)
J. Buyk (John)
I. Westerholt (Ivar)
Duo 3
3e klasse - Poule C
(maandag 20.15 uur)
T. Schutte (Thijs)
T. Witvliet (Tim)
J.S. Skora (Jakub)
Duo 5
4e klasse - Poule G
(Dinsdag 20.15 uur)
G. Rieken (Gerard)
J. Vuijk (Jolanda)
W. van Hernen (Wynand)
M, van Hernen-van Lente (Marjolein
Duo 6
5e klasse - Poule G
(Woensdag 20.15 uur)
M. Seijkens (Maurice)
A. van den Dool (André)
D.J. Levy (Doron)
Duo 7
4e klasse - Poule H
(Maandag 20.15 uur)
T. Kroone (Teun)
H.J.M. Waterreus (Hans)
Duo 8
5e klasse - Poule B
(maandag 20.15 uur)
D. Vos (Dick)
T.A. Schoenmakers (Tom)
T.Walda (Tiemo)