naar boven
De grootste tafeltennisvereniging
van Schiedam en omstreken
De teamindeling voor dit seizoen is als volgt:

Contact

TTV Scyedam
Dr Kuyperlaan 4
3118 RR Schiedam

010-4730101
info@ttvscyedam.nl

Teamindeling jeugd

Aanvang competitie
Najaar 2022

Thuiswedstrijden
Alle thuiswedstrijden van de jeugd worden op zaterdag gespeeld (aanvang 10.30 uur).
Jeugd Landelijk (aanvang 15.00 uur)

Team 1
Landelijk C Poule C

D. Snoek (Daniel)
K. Sels (Kay)
M.E. Yardimsever (Mucahid)
S. van der Does (Sophie)

Team 2
1e klasse Poule A

S. Dijkstra (Seppe)
O. Kondu (Önder)
M.E. Seijkens (Maayke)
J. Breve (Jason)
I.S. Westerholt (Ilian)

Team 3
3e klasse Poule B

E. Ersoy (Emir)
N. de Jong (Nina)
S.R. de Jong (Steven)
H.R. Altay (Rozerin)

Team 4
3e klasse Poule A

E. Bozkurt (Eymen)
G.R. Kaersenhout (Gaudi)
R. Velic (Ridvan)
E. Kondu (Eren)

Team 5
Pupillen A - Duo

D. Hageraats (Dean)
Z. Velic (Zejd)
K. Scholtes (Kenai)

Team 6 
Pupillen B- Duo

B.D. Westerkamp (Ben)
U. Yardimsever (Üveys)
I. Quinlan (Ian)

Teamindeling senioren

Aanvang competitie
Najaar 2022

Heren 1
1e divisie - Poule A
(zaterdag 15.00 uur)


D.Dubenko (Daria)
T. Baart (Thomas)
M. van der Heide (Martijn)
E.A. ten Hoope (Edwin)

Heren 2
3e divisie - Poule E
(zaterdag 15.00 uur)


C.T.L. de Koning (Kees)
P. de Graaf (Paul)
B.H.M. Platzbeecker (Bart)
S. Pieters (Stephan)
E. Kloppers (Erik)

Heren 3
5e klasse - Poule A
(maandag 20.15 uur)


G. Groenheide (Bert)
M.J. Bronscheer (Martin)
R.C. Slegtenhorst (Rob)
K. Boshoven (Klaas)
A. Awad (Abdelkadir)


Teamindeling senioren duo

Aanvang competitie
Najaar 2022

Duo 1
Hoofdklasse - Poule B
(donderdag 20.15 uur)


M. Oppenheim (Max)
J.R. Bernat (Jarno)
I. Westerholt (Ivar)

Duo 2
Hoofdklasse - Poule A
(donderdag 20.15 uur)

R. Hoogendijk (Rob)
J. Buyk (John)

Duo 3
3e klasse - Poule K
(maandag 20.15 uur)

T. Schutte (Thijs)
D. Snoek (Daniel)
T. Witvliet (Tim)

Duo 4

4e klasse - Poule C
(maandag 20.00 uur)


M. Seijkens (Maurice)
J. Bastinck (Jan)
F.G. van Leeuwen (Ferry)

Duo 5
4e klasse - Poule J
(maandag 20.00 uur)

F.G van Vliet (Fred)
T. Kroone (Teun)
H.J.M. Waterreus (Hans)

Duo 6
4e klasse - Poule I
(maandag 20.00 uur)


G. Rieken (Gerard)
J. Vuijk (Jolanda)
W. van Hernen (Wynand)

Duo 7

4e klasse - Poule H
(Woensdag 20.15 uur)


A. van den Dool (André)
D.J. Levy (Doron)

Duo 8
5e klasse - Poule E
(maandag 20.15 uur)

D. Vos (Dick)
T.A. Schoenmakers (Tom)